1. ENGLISH
İletişim > Danışma

Danışma

Kaos GL Derneği, LGBT’lerin ve yakınlarının, cinsel yönelim ve cinsiyet kimliğine ilişkin sorularına sizinle birlikte yanıt buluyor. Eğitim, çalışma hayatı, aile, barınma, sağlık, açılma, cinsel sağlık, askerlik gibi alanlarda sorularınıza birlikte yanıt bulalım.

Çünkü Kaos GL var! O günden bugüne sıkıntılarımızı, dertlerimizi, heyecanlarımızı bizimle paylaşan, dertlerimize ortak olan Kaos GL şimdi daha yakın. danisma@kaosgl.org adresine göndereceğiniz her türlü sorun ve sorunuza yanıt verecek olan Kaos GL maillerinizi bekliyor. 

Kaos GL, 1994’den bu yana bize Yalnız olduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Toplumun her kesiminde ve her alanında daima vardık ve varız? diyor. 

Yalnızlığımızı birbirimizle paylaşabileceğimiz birçok alanı Kaos GL ile birlikte yarattık. 
Kaos GL’ye Türkiye’nin her köşesinden binlerce mektup ve faks geldi. 2000 yılından bu yana da Kaos GL olarak internet üzerinden Türkiyeli LGBT’lerin sorularına birlikte yanıt bulmaya çalıştık. Sorunlarımız farklılaşsa da birçok alanda yaşadığımız sorunların ortaklaştığını gördük. 

Siz sorun, yanıtını birlikte bulalım? 

Lezbiyen, gey, biseksüel, trans var oluşlarına, cinsel yönelime ve cinsiyet kimliğine, aileye açılma süreçlerine, askerliğe, çalışma hayatında, okulda ve üniversite kampüslerinde yaşadıklarımıza, cinsel sağlık ve sosyal yaşam alanlarına ilişkin tüm sorularınızı bekliyoruz.