1. ENGLISH
Etkinlikler > Kaos Kültür Merkezi Etkinlikleri > Kaos Akademi Eylül Forumu: "Kaos GL Tarihi"

Kaos Akademi Eylül Forumu: "Kaos GL Tarihi"

24 Eylül 2012

Akademik çalışmalarını “Kaos GL” üzerine yapmış olan İdil Engindeniz Şahan ile Tuba Özkan’ın katılacağı açılış forumu, 30 Eylül Pazar günü, Kaos Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. 

Kaos Kültür Merkezi’nde herkesin katılımına açık yapılacak “aylık forumlar”da “Yoksulluk”, “Çocuk”, “Hapishane”, “Aile”, “Din”, “Engellilik” ve “Askerlik” gibi kurumsal alanlar tartışmaya açılacak.
 
“Kaos Akademi” programı kapsamında geçen dönem “Çarşamba Seminerleri”ni hayat geçerin Kaos GL Derneği, 2012-2013 döneminde “Aylık Forumlar” düzenleyecek.
 
Kaos GL Forumları’nın ilk programında, 18. Yıldönümü vesilesiyle Kaos GL Dergisi ve mücadelesine dair sunumlar ve tartışmalar olacak.
 
Akademik çalışmalarını “Kaos GL” üzerine yapmış isimlerden İdil Engindeniz Şahan ile Tuba Özkan’ın katılacağı Forum, 30 Eylül Pazar günü, Kaos Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.
 
Eylül Forumunda, Kaos GL Dergisinin/Örgütlenmesinin mesele ettiği mücadele alanının politik seyri ve analizi sunulacak ve tartışılacak.
 
Akademi ve pratikten katılımlarla Kaos Kültür Merkezi’nde aylık düzenlenecek forumlar herkese açık yapılacak. Birden fazla oturumun olabileceği Kaos GL Aylık Forumları’nın programı dernek sitesinden takip edilebilecek.  
 
Kaos GL Aylık Forumları
 
Eylül Forumu
Kaos GL Dergisi/Örgütlenmesi: İdil Engindeniz Şahan & Tuba Özkan
Tarih: 30 Eylül 2012, Pazar
Saat: 15:00 – 17:00
Yer: Kaos Kültür Merkezi, GMK Bulvarı, 29/12, Demirtepe/Kızılay-Ankara
İletişim için: 230 0358
Aylime Aslı Demir, asli@kaosgl.org
Evren E. Çakmak, evren@kaosgl.org